Tattoo fest Krakow 2016 / Fotoreport

Toto bol teda riadny tattoo náklad! Som rád, že som konečne navštívil takýto event.
V Krakowe 11. a 12. júna sa konal tattoo convention pod názvom Tattoofest  a bol to už jedenásty ročník. Odohrávalo sa to vo velikánskom a modernom priestore EXPO Krakow, ktorý krásne poslúžil tomuto podujatiu. Hostilo skoro 300 tatérov z rôznych krajín sveta. Poľsko, Slovensko, Taliansko, Dánsko, Nemecko, Anglicko, Rakúsko, Ukrajina, Švédsko, Kórea, Taiwan… a určite som ich nevymenoval všetky.
Usporiadateľom sa podarilo obsiahnuť rôzne štýly a techniky tetovania. Bolo to veľmi zaujímave a inšpirujúce. Sprievodný program bol príjemný a vkusný, bolo na čo pozerať, bolo čo ochutnať a vypiť, zabaviť sa, pokecať, dalo sa tam potetovať, nazbierať parádne nálepky od umelcov, kúpiť od nich krásne printy a iné výrobky. Fungovalo to dokopy veľmi dobre a teším sa na ďalší ročník. Verím, že sa mi tento rok podarí navštíviť ešte zopár takýchto vydarených eventov.

Web Tattoofest Krakow, ak by ste sa chceli dozvedieť ešte viac.

A tu si už vychutnajte fotky. Snažil som sa ich vyseparovať čo najviac, no aj tak mi ich ostalo viac ako 100 takých, ktoré by som s vami rád pozdieľal.